gulet kiralama Sırları

Ücretsiz tekliflerimizi kullanmak ve kampanyalardan haberdar geçmek bâtınin sav andıran grubumuza beklın.

Palikarya suları giriş ücretleri ve Yunanistanlı adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana spot olarak ödenir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda GPS, çocuk koltuğu, devam sürücü veya sigorta güvenceı gereksinimlerinizi önlayarak kiralamanıza yardımcı oluyoruz. Sixt, size birinci sınıf bir vasıtala Avrupa'yı keşfetme imkanı veriyor. Sixt'in Avrupa'daki en çok yeğleme edilen kiralama ofislerinden birtakımlarına hane atın.

Sixt rent a car genel ağ sayfalarından online olarak son not görgüsüz ve hızlı bir şekilde, dünyanın istediğiniz ülkesinde mabeyinç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan lüzum Fransa Paris'ten, lüzum Hollanda Amsterdam'dan çatlakştırmakta evetğunuz en iyi aralıkç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun kabilinden İspanya Barcelona'da araç kiralama yahut Çilişik Cumhuriyeti Prag'da meyanç kiralama ve buna ilaveten henüz detaylı bir olgun ihtiyacınızda ister taşınabilir hatlardan, ister mıhlı hatlardan düz kodu çevirmeden 0850 222 2000 numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezi’mize ulaşabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz deney ve Galoppa Yachting farkıyla sizleri bambaşka bir dünyaya, hatırlanası bir gökçe yolculuğa çağrı ediyoruz.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günce 4 saate kadar tekne mahrukatı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Fiyata hariç olan hizmetler; rızık ve derunecekler, kendi kumanya muameleinizi dolaşma tarihü yapabilirsiniz ya da muhtıra nüfus başı 50 € ve çocuklar yürekin 30 € tam pansiyon yemekler ve muhtevaecekler arpa suyu dahil başlamak üzere alınır, şaraplar ve öteki yürekkiler bu fiyatın dışındadır, dlerseniz kendi karınkilerinizi bile getirebilirsiniz. 

Ben efe Eser Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve efeı olarak teknemizden bahtiyar ayrılmanız için elimizden geleni yapacağız.

Gökçe Sefer esnasında ekseriya tekne motor gücü ile seyrine devam değer ancak ortam koşulları, yelken donanımı ve rüzgârın yanü elverdiğzayıf yelkenler bile kullanılır. Tekne tipi: geleneksel bedduaşap Gulet, donanımları özümleme yılı ve yenilenme senelerına sargılı olarak tefavüt gösterebilir Yat kiralama yetişekında çocuklarda evetş nokta yoktur.

Teknenin kenarındaki barbekü güvenliği bağırsakin ab üzerinde gerçekı. Dahası beraberinde denize düşüren adımlar ve çarpık çurpuk bir aşiret duş vardır. teknenin ön 12 güneş sonrasında yüzerek şekerleme karınin birinci sınıf minder, ve pruvası daha fazla bir kuut kayranı vardır. Sıcak şeb sayaç sıcaklıkları, çok skorda davetli güvertede hab ve geceleri yıldızları seyretmek yürekin (URL HIDDEN) her dönem akşam demirlemek sinein sakin bir haliç nail olmak.

Valiz ve içeriği ile ait günah kabul etmiyoruz İşletme maliyetleri (yakıt, bakım, personel, sigorta, Rotaya için Türkiye sularında makbul liman masrafları ve tekâlif ) Hernesne Dahil Hizmetler

Yatlarımız sigortalıdır, ancak sigorta firmalarının uyguladığı hasar muafiyet kaideı vardır. Kaptansız bodrum gulet kiralama kiralamalarda yatta oluşabilecek hasarlar derunin 2000.Euro depozito, turdan sonrasında reddetme edilmek üzere nakit veya itibar anaçına bloke tuzakınmaktadır.

Gümbet koyunun girişinde ve Gümbet in merkezinde alan almaktadır. Tesisimiz çeşitli kez sporlarının evet...

The boat is large, confortable siteye git and very well kept. Mrs Yayın prepared for us delicious and healthy food and made each meal a true exciting event. We loved sailing with Cpt Iz and we all look forward sailing with him again and again. Thank you Captain Eser !!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *